Get Adobe Flash player

Schoolraad

Schoolraad

 

Voor de ouders:

Dhr. Paulus Demir (demir-paul@yahoo.fr)

Mevr. Carolien De Wachter ( cdewachter@hotmail.com)

Dhr. Stefaan Hansoul ( stefaan.hansoul@hotmail.com)

 

Voor de leerkrachten:

Mevr. Evi Lauwers ( evilauwers@basisschooldeham.be)

Mevr. Sofie Steyvers ( sofiesteyvers@basisschooldeham.be)

Dhr. Karl Goossens ( karlgoossens@basisschooldeham.be)

Vervangen door dhr Tom Smet (tomsmet@basisschooldeham.be)

 

Voor de lokale gemeenschap:

Mevr. Agnes Verbiest ( agnesverbiest@basisschooldeham.be)

Mevr. Ann Meskens ( ann.meskens65@gmail.com)

Dhr. Ernest Ndizeye ( ndimtm@hotmail.com)

 

Als gemandateerde voor het schoolbestuur:

Mevr.Ann Vander Linden ( directeur ) ( annvanderlinden@basisschooldeham.be)

 

Voorzitter: Dhr. Karl Goossens (vervangen door dhr.Tom Smet)

Secretaris: Mevr. Sofie Steyvers